Z dużą radością informujemy, że po raz kolejny znaleźliśmy się na liście DIAMENTY FORBESA 2023

 

Tym samym, niezmiennie potwierdzamy swoją jakość, nadal pozostajemy ważnym elementem na biznesowej mapie Polski. Współpraca z nami to gwarancja stabilizacji i zaufania, a przyznawane nagrody potwierdzają, że to nie nasza opinia a fakt.

Przypominamy, że DIAMENTY FORBESA to doroczny ranking przedsiębiorstw, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich 3 latach. Wyniki rankingu opracowane zostały na podstawie takich kryteriów, jak m.in. wyniki finansowe za lata 2018-2021, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza, a także brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Więcej informacji na stronie: https://www.forbes.pl/diamenty/2023

Świadczymy usługi transportowe dowolnymi typami pojazdów na terenie całego kraju i europy zarówno w systemie całopojazdowym, jak i przesyłek drobnicowych.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów transportujemy towary do dowolnych miejsc w całej Polsce. W zależności od potrzeb przewozimy nie tylko duże ładunki, lecz także mniejsze paczki. Dbamy o terminową realizację zleceń i przez cały czas monitorujemy przesyłki.