18 lat razem. Działamy kompleksowo, sprawnie, terminowo. Dbamy o dynamiczny rozwój firmy, a klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Od 2005 r. robimy wszystko, żeby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Opierając się na doświadczeniu zdobytym do tej pory, świadczymy najwyższej jakości usługi transportowe w Polsce, w Unii Europejskiej i we Wspólnocie Niepodległych Państw. Zatrudniamy zaangażowanych, dynamicznych profesjonalistów – razem tworzymy Spedtrans, firmę dla której nie ma granic.

Osiemnaście lat razem w branży Transportowej.

Transport – Zapoznaj się z naszą ofertą

Transport krajowy

Świadczymy usługi transportowe dowolnymi typami pojazdów na terenie całego kraju zarówno w systemie całopojazdowym, jak i przesyłek drobnicowych.

Transport międzynarodowy

Oferujemy całopojazdowe oraz drobnicowe przewozy towarów pojazdami o ładowności od 1,5 do 24 t. Działamy w całej Europie i we Wspólnocie Niepodległych Państw.

Transport chłodniczy i specjalistyczny

Transportujemy towary ponadgabarytowe oraz wymagające przewozu w warunkach chłodniczych i innych np przy eskorcie policji, z ładunkami ponad gabarytowymi i wiele innych.

Magazynowanie

Firma Spedtrans – Spedycja i logistyka świadczy usługi  dostępu do powierzchni magazynowych, sieci składów celnych oraz usług logistycznych związanych z transportowanymi ładunkami.

Agnecja Celna i odprawa

Usługa Logistyki i Transportu –  przypadku wysyłek towarów poza Unię Europejską zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i dokumentacją.