Przewozimy wszystko, czego potrzebujesz, w dowolne miejsce w kraju lub poza jego granicami.

Posiadamy 80 pojazdów własnych. Dysponujemy również 250 autami należącymi do naszych stałych podwykonawców o ładowności od 1,5 do 24 t. Dzięki tak różnorodnej flocie możemy przewozić nie tylko drobne przesyłki, lecz także te ponadgabarytowe oraz wymagające specjalnych warunków w transporcie.

W ofercie Spedtrans znajdują się:

• busy – samochody dostawcze o maksymalnej ładowności do 1,5 t, wymiary: 4,2–5 m długości, 2,2- 2,3 m szerokości, 2,3 -2,5 m wysokości;
• solówki – samochody ciężarowe o maksymalnej ładowności do 12 t, w których (w zależności od modelu) mieści się do 22 europalet;
• firany – naczepy zaliczane do typu plandekowych o maksymalnej objętości do 90 m3 i ładowności do 25 t, wymiary: 13,6 m długości, 2,45 m szerokości, 2,7-2,8 m wysokości;
• plandeki maksymalna objętość do 90 m3 wymiary: 13,6 m długości, 2,45 m szerokości, 2,7-2,8 m wysokości;
• megi (3 m) – naczepy o zwiększonej wysokości z maksymalną objętością do 100 m3 i ładownością do 24 t, wymiary: 13,6 m długości, 2,45 szerokości, 3 m wysokości;
• platformy – naczepy bez burt z możliwością załadunku tyłem, bokiem lub górą i maksymalną ładownością do 25 t,
• izotermy – pojazdy, w których można utrzymać stałą temperaturę
• chłodnie – samochody ze wzmocnioną izolacją umożliwiające przewóz towarów w temperaturze od 0 do -25 st. C;
• wywrotki – pozwalające na transport towarów sypkich o masie do 26 t.

Transport – Zapoznaj się z naszą ofertą

Transport krajowy

Świadczymy usługi transportowe dowolnymi typami pojazdów na terenie całego kraju zarówno w systemie całopojazdowym, jak i przesyłek drobnicowych.

Transport międzynarodowy

Oferujemy całopojazdowe oraz drobnicowe przewozy towarów pojazdami o ładowności od 1,5 do 24 t. Działamy w całej Europie i we Wspólnocie Niepodległych Państw.

Transport chłodniczy i specjalistyczny

Transportujemy towary ponadgabarytowe oraz wymagające przewozu w warunkach chłodniczych i innych np przy eskorcie policji, z ładunkami ponad gabarytowymi i wiele innych.

Magazynowanie

Firma Spedtrans – Spedycja i logistyka świadczy usługi  dostępu do powierzchni magazynowych, sieci składów celnych oraz usług logistycznych związanych z transportowanymi ładunkami.

Agnecja Celna i odprawa

Usługa Logistyki i Transportu –  przypadku wysyłek towarów poza Unię Europejską zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i dokumentacją.