Transport krajowy drobnicowy i całopojazdowy

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, terminową realizację zleceń i stały nadzór nad
przebiegiem transportu.

Nasz doświadczony zespół spedytorów zawsze służy fachowym doradztwem i pomocą w optymalnym dopasowaniu oferty do Twoich potrzeb. Każdy przewóz wykonujemy oparciu o obowiązujące przepisy. Zabezpieczamy go także polisą OCP. Dbamy zarówno o minimalizację kosztów ponoszonych przez naszych klientów, jak i o najwyższy poziom realizowanych usług.

Podczas wykonywania transportu pozostajemy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą – na bieżąco udzielamy wszystkich niezbędnych informacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Transport – Zapoznaj się z naszą ofertą

Transport krajowy

Świadczymy usługi transportowe dowolnymi typami pojazdów na terenie całego kraju zarówno w systemie całopojazdowym, jak i przesyłek drobnicowych.

Transport międzynarodowy

Oferujemy całopojazdowe oraz drobnicowe przewozy towarów pojazdami o ładowności od 1,5 do 24 t. Działamy w całej Europie i we Wspólnocie Niepodległych Państw.

Transport chłodniczy i specjalistyczny

Transportujemy towary ponadgabarytowe oraz wymagające przewozu w warunkach chłodniczych i innych np przy eskorcie policji, z ładunkami ponad gabarytowymi i wiele innych.

Magazynowanie

Firma Spedtrans – Spedycja i logistyka świadczy usługi  dostępu do powierzchni magazynowych, sieci składów celnych oraz usług logistycznych związanych z transportowanymi ładunkami.

Agnecja Celna i odprawa

Usługa Logistyki i Transportu –  przypadku wysyłek towarów poza Unię Europejską zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i dokumentacją.