Uwaga kierowcy, nie zapomnijcie o przeglądzie swojego auta !!!

Już od jutra każdy kierowca, który spóźni się powyżej 30 dni z przeglądem swojego pojazdu, zapłaci karę dwa razy większą niż dotychczas. Dodatkowo jeśli weźmie udział w kolizji, zapłaci mandat w wysokości od 20 do 1500 zł i zostanie zobowiązany do zapłacenia poszkodowanemu odszkodowania.
Nowe przepisy wprowadzą również obowiązek dokumentacji fotograficznej. Pracownik Stacji Kontroli Pojazdów będzie musiał zrobić przynajmniej 4 zdjęcia auta, zwłaszcza stanu licznika. Dzięki temu można będzie wykluczyć manipulacje przy „przekręcaniu licznika” oraz niedopuszczaniu do jeżdżenia aut, które nie były na diagnostyce na Stacji Kontroli Pojazdów.
W 2021 roku bezpośrednią przyczyną 41 wypadków były niesprawne auta.
Pamiętajmy, sprawne auto to bezpieczeństwo nie tylko nasze i naszych najbliższych, ale wszystkich, którzy biorą udział w ruchu drogowym.

Transport – Zapoznaj się z naszą ofertą

Transport krajowy

Świadczymy usługi transportowe dowolnymi typami pojazdów na terenie całego kraju zarówno w systemie całopojazdowym, jak i przesyłek drobnicowych.

Transport międzynarodowy

Oferujemy całopojazdowe oraz drobnicowe przewozy towarów pojazdami o ładowności od 1,5 do 24 t. Działamy w całej Europie i we Wspólnocie Niepodległych Państw.

Transport chłodniczy i specjalistyczny

Transportujemy towary ponadgabarytowe oraz wymagające przewozu w warunkach chłodniczych i innych np przy eskorcie policji, z ładunkami ponad gabarytowymi i wiele innych.

Magazynowanie

Firma Spedtrans – Spedycja i logistyka świadczy usługi  dostępu do powierzchni magazynowych, sieci składów celnych oraz usług logistycznych związanych z transportowanymi ładunkami.

Agnecja Celna i odprawa

Usługa Logistyki i Transportu –  przypadku wysyłek towarów poza Unię Europejską zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i dokumentacją.