Chcesz przesyłać swoje towary, ale nie masz czasu żeby zająć się tym od początku do końca? Chcesz natomiast aby ktoś zrobił to z najwyższa skrupulatnością? Jeśli wybierzesz naszą firmę nie będzie musiał się o nic martwić, załatwimy wszystko za Ciebie. Dzięki naszym wyspecjalizowanym spedytorom i najnowszej technologii,  z najwyższą starannością zadbamy o dystrybucję przesyłek drobnicowych, które stanowią bardzo dużą część wszystkich przewozów, jak i pozostałych ładunków.

Chcesz aby dostawa odbyła się „door-to-door”? Nie ma problemu, załatwimy.

Potrzebujesz dostawy „next day”? Dostarczymy.

Przewozy całopojazdowe są uzupełniane przez przesyłki drobnicowe, dzięki czemu bez problemu zapewniamy kompleksową obsługę Waszych ładunków.

Dokładamy wszelkich starań, aby przewozy odbywały się według określonych rozkładów jazdy.

Zaufa nam i powierz swój towar. Zajmiemy się nim jak swoim!

Transport krajowy drobnicowy i całopojazdowy

Transport – Zapoznaj się z naszą ofertą

Transport krajowy

Świadczymy usługi transportowe dowolnymi typami pojazdów na terenie całego kraju zarówno w systemie całopojazdowym, jak i przesyłek drobnicowych.

Transport międzynarodowy

Oferujemy całopojazdowe oraz drobnicowe przewozy towarów pojazdami o ładowności od 1,5 do 24 t. Działamy w całej Europie i we Wspólnocie Niepodległych Państw.

Transport chłodniczy i specjalistyczny

Transportujemy towary ponadgabarytowe oraz wymagające przewozu w warunkach chłodniczych i innych np przy eskorcie policji, z ładunkami ponad gabarytowymi i wiele innych.

Magazynowanie

Firma Spedtrans – Spedycja i logistyka świadczy usługi  dostępu do powierzchni magazynowych, sieci składów celnych oraz usług logistycznych związanych z transportowanymi ładunkami.

Agnecja Celna i odprawa

Usługa Logistyki i Transportu –  przypadku wysyłek towarów poza Unię Europejską zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i dokumentacją.