” Polski Kongres Przedsiębiorczości to również doskonała okazja do nagrodzenia najwybitniejszych instytucji, których działalność i osiągnięcia przełożyły się na nominację do nagrody Lider Konkurencyjności 2022.  W związku z tym mam przyjemność potwierdzić, że firma Sped-Trans Sp. z o.o. została nominowana do tego tytułu.
Serdecznie gratuluję!

Wręczenie wyróżnień odbywa się podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Laureaci odbierają nagrody przy pełnej oprawie medialnej. Materiały prasowe niejednokrotnie są publikowane i transmitowane w ogólnopolskich i regionalnych mediach. W załączniku przesyłam stosowny list nominacyjny.

Poniżej przesyłam link do relacji z VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości
https://www.youtube.com/watch?v=fu16bYPViuU&t=41058s

IX Polski Kongres Przedsiębiorczości to wydarzenie, podczas którego mają Państwo okazję do prezentacji własnej działalności nie tylko na polu biznesowym, ale także wizerunkowym. Niewątpliwie, dużym atutem wydarzenia jest możliwość przedstawienia państwa działań na łamach Gazety Wyborczej lub Magazynie Forbes. ”

Świadczymy usługi transportowe dowolnymi typami pojazdów na terenie całego kraju zarówno w systemie całopojazdowym, jak i przesyłek drobnicowych.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów transportujemy towary do dowolnych miejsc w całej Polsce. W zależności od potrzeb przewozimy nie tylko duże ładunki, lecz także mniejsze paczki. Dbamy o terminową realizację zleceń i przez cały czas monitorujemy przesyłki.