Od 18 lat zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego oraz spedycji. Działamy sprawnie i dokładnie, stale podnosząc poziom świadczonych usług. Za obsługę klientów w Spedtrans odpowiada zespół pełen zaangażowanych, doświadczonych profesjonalistów dla których zadowolenie naszych klientów jest najwyższą wartością

SPEDYCJA MIEDZYNARODOWA

SPEDYCJA W SPEDTRANS

SPEDYCJA KRAJOWA

Nasza firma odpowiednio wybierze środek transportu, dostosowany do rodzaju zleconego towaru. Oprócz merytoryki zajmiemy się również stroną formalno-prawną

SPEDYCJA CHŁODNICZA I SPECJALISTYCZNA

Transportujemy towary ponadgabarytowe oraz wymagające przewozu w warunkach chłodniczych i innych np przy eskorcie policji, z ładunkami ponad gabarytowymi i wiele innych.

SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

Spedycja międzynarodowa to przewóz towarów i ładunków, który odbywa się pomiędzy innymi państwami. Nasza firma oferuje  spedycję drogową na terenie Europy i Azji na najwyższym poziomie.

MAGAZYNOWANIA TOWARÓW

Firma Spedtrans – Spedycja i logistyka świadczy usługi  dostępu do powierzchni magazynowych, sieci składów celnych oraz usług logistycznych związanych z transportowanymi ładunkami.

AGENCJA CELNA, ODPRAWA TOWARÓW I ŁADUNKÓW

Usługa Logistyki i Transportu –  przypadku wysyłek towarów poza Unię Europejską zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i dokumentacją.

SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

Transport- Zespół wykfalfikowanch specjalistów

18 Lat zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie transportu krajowego i transportu międzynarodowego, transportu  drogowego oraz spedycji.

Transport - Certyfikaty, nagrody dla Spedtrans

Markę firmy transportowej budują pracownicy nie tylko zarząd i niezbędne zaplecze narzędzi. Firma transportowa powstała w 2005 …

Transport, Logistyka, Spedycja, Agencja Celna

Cenny naszych usług transportowych, logistycznych, spedycyjnych są bardzo konkurencyjne na rynku europejskim – zachęcamy do stałej współpracy.

Gwarancja wykonania Transportu

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, terminową realizację zleceń i stały nadzór nad
przebiegiem transportu.

18 Lat Doświadczenia w branżyu Transportowo-Logistycznej.

Nasz doświadczony zespół spedytorów zawsze służy fachowym doradztwem i pomocą w optymalnym…

Świetne wsparcie- podczas wykonywania usługi Transportu

Podczas wykonywania transportu pozostajemy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą – na bieżąco udzielamy wszystkich niezbędnych informacji.

Dlaczego akurat nasza Spedycja nasz transport  ?

Oczekując wykonania usługi na najwyższym poziomie powinniśmy kierować się między innymi doświadczeniem firmy na rynku, nasza od 15 lat zajmuję się spedycją krajową oraz międzynarodową. Profesjonalizm naszych usług jest potwierdzony nie tylko w zadowoleniu klientów, ale także w zdobytych nagrodach i certyfikatach w dziedzinie spedycji i transportu. Od 2018 roku posługujemy się tytułem „Gazela Biznesu”. Nie poprzestajemy jednak na laurach i cały czas się doszkalamy i doskonalimy swoje umiejętności. Nasi spedytorzy skupiają się na oczekiwaniach kontrahentów i z pełnym zaangażowaniem kompleksowo zajmują się otrzymanymi zleceniami.

SPEDYCJA I TRANSPORT – Profesjonalizm na każdym etapie

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Olsztyna w województwie warmińsko-mazurskim, a realizowana przez nas spedycja poza całą Polską obejmuje również Europę i Azję. Dzięki znajomości języków obcych nasi spedytorzy swobodnie poruszają się na międzynarodowym rynku. Bardzo dobra znajomość przepisów prawa, między innymi Kodeksu Cywilnego, a także dokumentów dotyczących samej spedycji, tj. Ogólnych Polskich Warunków Spedycyjnych, pozwala na sprawne i rzetelne wypełnienie dokumentacji formalno-prawnej. Naszym klientom oferujemy doradztwo. Zapewniamy właściwy środek transportu do przetransportowania zleconego towaru, który zawsze jest odpowiednio zabezpieczany i oznakowany. Następnie jest dostarczany go z punktu A do punktu B i rozwiązujemy każdy problem, który pojawia się w trakcie procesu.