Sped -Trans transport ponadnormatywny

Na coraz większe potrzeby naszych klientów odpowiadamy ciągłym rozwojem floty. Oferujemy specjalistyczne zestawy z zaawansowanymi technologicznie naczepami o olbrzymiej ładowności do przewozu ciężkich ładunków. Są to między innymi niskopodwozia najlepszych producentów, dzięki którym ciężki ładunek o niestandardowej długości, szerokości czy wysokości nie jest dla nas problemem.

Jesteśmy w stanie przetransportować wiatraki, samoloty, czołgi, konstrukcje, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, zbiorniki, silosy, a nawet całe linie produkcyjne.

Sped -Trans – transport ponadgabarytowy udźwignie i dostarczy Państwa ładunek w każdy zakątek Europy, między innymi dzięki temu, że posiadamy, zawsze aktualny w większości krajów europejskich, szereg zezwoleń na przewóz ładunków ponadnormatywnych. Współpracujemy również z pilotami takich ładunków w całej Europie. Jeżeli jeszcze się Państwo zastanawiają do kogo się zwrócić o pomoc z ciężkim, być może za długim, za wysokim i trudnym ładunkiem – jesteśmy dla Was.

Nasz wykwalifikowany zespół logistyków 24H/7 dni w tygodniu odpowie na wszelkie pytania.

Tam, gdzie kończą się możliwości innych, w Sped-Trans dopiero się zaczynają !!!

Świadczymy usługi transportowe dowolnymi typami pojazdów na terenie całej Eurpo zarówno w systemie całopojazdowym, jak i przesyłek drobnicowych.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów transportujemy towary do dowolnych miejsc w całej Polsce. W zależności od potrzeb przewozimy nie tylko duże ładunki, lecz także mniejsze paczki. Dbamy o terminową realizację zleceń i przez cały czas monitorujemy przesyłki.