Transport, Spedycja i Logistyka

Od 10 października do końca roku na terytorium Rosji będzie obowiązywał zakaz wykonywania przewozów towarowych dla zagranicznych samochodów, które należą do przewodników z Ukrainy, Norwegii, Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. Takie rozporządzenie zostało wydane przez rosyjski Rząd. Zakaz obejmuje przewozy tranzytowe, dwustronne, a także do państw trzecich.
Zakazu może ominąć:
Przewoźnik, który w chwili wydania Rozporządzenia był już na terytorium Rosji, jednak muszą w ciągu siedmiu dni opuścić kraj;
Przewoźnik międzynarodowych przesyłek pocztowych;
Przewoźnik, który wymienia naczepy lub przyczepy na pojazdy białoruskie lub rosyjskie, ale tylko wtedy jeśli posiada uprawnienia na wcześniejszy lub kolejny segment (paliwo w zbiorniku nie może przekroczyć 200 litrów i dotyczy to pojazdów wyjeżdzających z Rosji, dodatkowo wymiana może odbyć się tylko w wyznaczonych do tego punktach pod kontrolą celną);
Przewoźnik dokonujący przeładunku towarów na białoruskie lub rosyjskie, pod warunkiem, że posiada uprawnienia jak wyżej (paliwo w zbiorniku nie może przekroczyć 200 litrów i dotyczy to pojazdów wyjeżdzających z Rosji, dodatkowo wymiana może odbyć się tylko w wyznaczonych do tego punktach pod kontrolą celną);
Przewoźnik dokonujący przewozu tranzytowego wracający do kraju, w którym była rejestracja, jednak dotyczy to pojazdów, które wjeżdżają i wyjeżdżają z Rosji w przeciągu siedmiu dni od wejścia Rozporządzenia w życie;
Przewoźnik wykonujący międzynarodowe przewozy towarów, które są zawarte na liście zezwoleń (paliwo w zbiorniku nie może przekroczyć 200 litrów i dotyczy to pojazdów wyjeżdzających z Rosji);
Przewoźnik międzynarodowy dokonujący przewozu towarów do Obwodu Kaliningradzkiego z obcych państw i odwrotnie (paliwo w zbiorniku nie może przekroczyć 200 litrów i dotyczy to pojazdów wyjeżdzających z Rosji).

Spedycja międzynarodowa to przewóz towarów i ładunków, który odbywa się pomiędzy innymi państwami. Nasza firma oferuje  spedycję drogową na terenie Europy i Azji na najwyższym poziomie.

Nasza firma odpowiednio wybierze środek transportu, dostosowany do rodzaju zleconego towaru. Oprócz merytoryki zajmiemy się również stroną formalno-prawną. Nasza spedycja-  twój brak problemów.

Spedycja ładunków ponadgabarytowych, niebezpiecznych, atakze tych, które wymagają specjalnych warunków. Gwarantujemy doradztwo w zakresie transportu ładunku.

Nasi spedytorzy kompleksowo i rzetelnie zajmą się zleconym działaniem. Poprzez wieloletnie doświadczenie są konkurencyjni na rynku, potrafią pracować pod presją czasu i szybko reagować w kryzysowych sytuacjach.

Świadczymy usługi transportowe dowolnymi typami pojazdów na terenie całego kraju zarówno w systemie całopojazdowym, jak i przesyłek drobnicowych.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów transportujemy towary do dowolnych miejsc w całej Polsce. W zależności od potrzeb przewozimy nie tylko duże ładunki, lecz także mniejsze paczki. Dbamy o terminową realizację zleceń i przez cały czas monitorujemy przesyłki.