Bezpieczeństwa na drodze, tyle samo powrotów co wyjazdów, jak najmniej korków i jak najwięcej czasu spędzonego z najbliższymi – tego życzymy Wam Drodzy Kierowcy nie tylko w dzisiejszy Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego, ale przez cały rok! Chylimy czoło przed Twoją trudną i odpowiedzialną, ale jakże potrzebną pracą.

Transport, Spedycja i Logistyka

Spedycja międzynarodowa to przewóz towarów i ładunków, który odbywa się pomiędzy innymi państwami. Nasza firma oferuje  spedycję drogową na terenie Europy i Azji na najwyższym poziomie.

Nasza firma odpowiednio wybierze środek transportu, dostosowany do rodzaju zleconego towaru. Oprócz merytoryki zajmiemy się również stroną formalno-prawną. Nasza spedycja-  twój brak problemów.

Spedycja ładunków ponadgabarytowych, niebezpiecznych, atakze tych, które wymagają specjalnych warunków. Gwarantujemy doradztwo w zakresie transportu ładunku.

Nasi spedytorzy kompleksowo i rzetelnie zajmą się zleconym działaniem. Poprzez wieloletnie doświadczenie są konkurencyjni na rynku, potrafią pracować pod presją czasu i szybko reagować w kryzysowych sytuacjach.