Wszystkim spedytorom życzymy wszystkiego najlepszego!

23 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Spedytora.

Spedytor to osoba odpowiedzialna za wysyłanie i odbieranie towarów, aczkolwiek nie jest to jego jedyne zadanie. Dobry spedytor to świetny logistyk, który potrafi koordynować cały proces transportowy – od pozyskania klienta, negocjowania stawek, monitorowania zlecenia po terminowe zakończenie zlecenia. Przy doświadczonym spedytorze klienci nie powinni niczego się obawiać, gdyż jego kwalifikacje, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją powodują, że potrafi zająć się transportem „od A do Z”. Pracodawcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że praca spedytora wymaga skrupulatności, pełnej koncentracji, umiejętności opanowania podczas stresujących sytuacji, a także ciągłego doszkalania się i podnoszenia kwalifikacji.

Wszystkim spedytorom życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji ze swojej pracy. Wasze zaangażowanie i pasja, z jaką wykonujecie swoje obowiązki to gwarancja zadowolenia klientów, a także sukcesów naszej firmy. Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego i dziękujemy za to, co robicie.

Świadczymy usługi transportowe dowolnymi typami pojazdów na terenie całego kraju zarówno w systemie całopojazdowym, jak i przesyłek drobnicowych.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów transportujemy towary do dowolnych miejsc w całej Polsce. W zależności od potrzeb przewozimy nie tylko duże ładunki, lecz także mniejsze paczki. Dbamy o terminową realizację zleceń i przez cały czas monitorujemy przesyłki.