Sped Trans Polska to firma spedycyjna, która proponuje kompleksowe rozwiązania transportu towarowego. Prawie dwadzieścia lat działalności na rynku transportowym włącza nas do grona spółek z szerokim zapleczem, stabilną strukturą, stanowczym kierownictwem oraz niezawodnymi pracownikami z maksymalnym stopniem odpowiedzialności osobistej za wykonywaną pracę.
Podstawową działalności naszej spółki jest spedycja międzynarodowa oraz krajowa.
Naszą filozofią jest oferowanie usług najwyższej jakości. Ustawicznie myślimy o lepszych możliwościach dla Państwa. Robimy wszystko dla uzyskania i utrzymania Państwa zaufania i żeby nie zawieść Państwa oczekiwań. Stosując innowacyjne rozwiązania przyczyniamy się do rozwoju gospodarczego i tym budujemy dobre imię spółki na rynku.
W dynamicznie rozwijającej się gospodarce, gdzie transport jest integralną częścią, oferujemy i dostarczamy Naszym Klientom pełnowartościowe usługi spedycyjne.
Na podstawie audytu certyfikacyjnego, zostaliśmy właścicielami certyfikatu systemu zarządzania jakości EN, ISO 9001, czym zrobiliśmy wyraźny krok prowadzący do podwyższenia zadowolenia Naszych Klientów oraz do podbudowania naszej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym.
Naszym celem jest wyjść naprzeciw każdemu istniejącemu Klientowi, by zaspokoić jego potrzeby.
"Pracujemy z informacjami jako z najczystszym towarem na świecie i korzystamy z nich."
Nasi pracownicy są zespołem wykształconych menagerów spedycyjnych, którzy komunikują się z klientem w całej Europie w języku angielskim, niemieckim, polskim, rosyjskimi i węgierskim. Wszyscy pracownicy regularnie uczestniczą w instruktażach, szkoleniach. Orientują się w krajowych stosunkach i zwyczajach, realizują i nadzorują każde zlecenie spedycyjne od zamówienia aż do końcowego dostarczenia towaru. Nasi pracownicy są fachowcami, którzy stale rozwijają swe umiejętności poprzez ciągłe kształcenia, lubią swoją pracę, znają kulturę firmową i są zdolni do niej się dostosować. Pracują nad stworzeniem ducha zespołowego w ramach spółki działania dla dobra Klienta.


Rzetelna Firma

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności