SPED-TRANS LEVICE, a.s. została założona w 1989 roku, jako pierwsza prywatna słowacka firma spedycyjna.

Od skromnych początków z 3 pracownikami i utargiem 550 tys. Sk aż do 2006 roku z 186 pracownikami i utargiem 9,7 mld. Sk, spółka przeszła ciężką drogę, podczas której było konieczne przebrnąć przez przeszkody w formie rozwijającej się gospodarki rynkowej, zmieniającej się legislatywy oraz wahania rynku pieniężnego. Ale dzięki kreatywności i zdolności dostosowania się naszych pracowników i ich współpracy grupowej podczas rozwiązywania problemów oraz szukania najefektywniejszego sposobu zaspokojenia potrzeb klientów, to była również droga systematycznego i dynamicznego rozwoju firmy w wszystkich wskaźnikach jakościowych oraz ilościowych.

Wielkość realizowanych przepraw każdorocznie wzrastała aż do wartości 14 milionów ton w transporcie kolejowym i 65 tysięcy przewozów drogowych w 2006 roku. Jesteśmy jednym z największych spedytorów w Europie Środkowej oraz Wschodniej.

Kolejno zostały założone słowackie filie w Ciernej nad Tysou, Bratysławie, Koszycach, Zilinie oraz filie zagraniczne w Breclaviu (Republika Czeska), Budapeszcie (Węgry) i w roku 2006 w Katowicach (Polska). Poza tym w grupie Sped Trans Holding znajduje się prywatny operator kolejowy Prva Slovenska Zeleznica a.s. mający europejską licencję.


Rzetelna Firma

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności